НОВОСТИ

Новости

Новата Škoda Octavia пристигна во Македонија!

Skoda Octavia е столб на портфолиото на возила од чешкиот бренд. Големиот број на клиенти…
Новости

Еволуција на PEUGEOT седиштата

Во изминативе 60 години, седиштата поминаа важни технолошки пресвртници. Во 1955 година на голем дел…
Новости
Новиот Mercedes-Benz GLA пристигна во Македонија
Новости
SEAT ја претстави освежената верзија на Ateca
Новости
Новиот Land Rover Defender пристигна во Македонија
Новости
Porsche го претстави новиот Cayenne GTS!

ТЕСТОВИ

Тест

ТЕСТ: BMW 2 Series 218i Gran Coupe M sport

BMW ја прошири својата понуда на компактни модели со новата серија 2 Gran Coupe, а…
Тест

ТЕСТ: Kia XCeed 1.0 T-GDi Vision

XCeed е автомобил кој не е направен само бидејќи побарувачката за овие модели е голема,…
Тест

ТЕСТ: Peugeot 2008 1.2 PureTech 130 Allure

Првата генерација на Peugeot 2008 се појави на пазарот во 2013 година и тогаш беше…

ГАЛЕРИИ

BMW 2 Series Gran Coupe

June 21, 2020

Kia XCeed Vision

May 28, 2020

Peugeot 2008 Allure

May 14, 2020